Bu Blogda Ara

29 Haziran 2014 Pazar

rimeller... ♥

evet bugün rimellerden bahsetmek istiyorum..
öncelikle en sevdiğim maybelline one by one maskara:

en sevdiğim olmasının sebeplerini söyleyecek olursam..
istediğim siyahlıkta olması,
kirpikleri ağırlaştırmaması, ve gerçekten fazlasıyla kalıcı olması ,söyle ki 20saate yakın bozulmadan kirpiklerimde kaldığını hatırlıyorum ve gerçekten favorilerimden oldu kendileri :)

ikinci olarak essence get BİG! lashes..

suya dayanıklı olduğunu iddia eden bu rimelimiz..dayanıklı bir rimel fakat suya dayanıklılık konusunda çok bir iddaası yok bence bir süre sonra eski hacmini yitiriyor kirpiklerde..fakat normel kullanımda başarılı olduğunu söyleyebilirim.. ;)alırken dikkat etmenizde fayda var ;)

üçüncü olarak;
essence lash mania..
bu rimelde favorilerimden oldu.. görüldüğü gibi çok güzel bir volum veriyor kirpiklere gerçekten çok başarılı buldum.. kalıcılık açısındanda başarılı uzun süre kullanımda bir deformasyon görmedim kirpiklerde..
ufak bir konuyada değinmem gerekirse.. bilindiği üzere essence rimeller kirpiklerden biraz zor çıkabiliyor..bu rimelde ben o sorunu yaşamamıştım bi kaç kat kullanımda fakat çok katlı uygulama yaparsanız her rimel gibi çıkarmada biraz zorluk yaşayabilirsiniz.. bunada dikkat etmede fayda var ;


dördüncü olarak;
pastel big n black ..
bu rimelin çokça seveni mevcut kalıcılıktada başarılı fakat benim kirpiklerime pek uyum sağlamadı diğer rimeller gibi çokça volum vermedi yani çok sevemedim..daha iyi görebilmeniz açısıdan fotoğrafladım umarım faydalı olmuştur.. şunu da belirtmeliyim her kirpik yapısı farklı olduğundan her rimel herkeste aynı durmaz lütfen bunada dikkat edelim.. :)

son olarak rimellerin kullanım tarihleri 3aydır.. yani 3 ayda bir yenilenmelidir.. buna dikkat edilmeli ve kullanım esnasında pompalama yapılmamalı.. kurumaması açısından ve bakteri ürememesi açısından da ağzı açık bırakılmamalıdır :)

sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder